UP*16.09.2007

 AUTHENTIC VOICE - Český výrobce reprosoustav

>> Home >> Authentic Voice-sortiment >> série Magic #2 >>  Magic 221 <<
Authentic Voice - Magic 221
   
 

Authentic Voice - Magic 221 ver.2 - sloupová reprosostava.

nyní nově ve verzi 2 !
 
     
 
 
Další obrázky  
 

 

 
 
Popis produktu  
 

Magic 221 ver.2
Reproduktorová soustava Magic 221 je koncipována jako dvoupásmový sloupový basreflexový systém s polypropylénovým basovým reproduktorem o průměru 188 mm a nyní novou výškovou 1" kalotou z měkkého textilu s neodymovým magnetem od fy Audax . Lakovaná ozvučnice se sametově lesklým povrchem je vsazena do korpusu se strukturou dřeva v různých barevných provedeních.Vrchní plochu reproskříně doplňuje barevně tónovaná deska zhotovená z pravého minerálního skla, která podtrhuje technický, ale zároveň elegantní vzhled. Vstupní terminál z masivního pozlaceného kovu umožňuje připojení Bi - Wiring a Bi-AMPLING.
Konstrukce : Korpus skříně je vyroben z 18 mm dřevovláknitých desek. Zadní díl je vyztužen podélnou výztuhou a boční stěny jsou navzájem spojeny rámovou vzpěrou, která prochází 3/4 reproskříně.V místě spojů příček a výztuh dosahuje síla materiálu 36 mm. Přední ozvučnice je vyrobena z materiálu MDF s vysokou hustotou o síle 30 mm. Dvojité dno o celkové síle 36 mm je zespodu opatřeno kovovými vložkami pro našroubování protirezonančních hrotů.
Všechny vnitřní rohy korpusu jsou vymazány silikonovým těsněním pro zamezení úniku tlaku. Elektrická výhybka je osazena vzduchovými tlumivkami, polyesterovými a polypropylénovými kondenzátory, jenž jsou před montáží individuálně testovány a párovány. Basreflexový vývod je vyveden na zadní stěně skříně, a proto můžete vhodným umístěním v poslechové místnosti, lépe optimalizovat intenzitu nejnižších basů v konkrétním interiéru přesně podle vašich představ.
Zvuk : Reprosoustava si vás získá svým příjemným charakterem zvuku s "měkkými " basy, kultivovanými středy a jemnými výškami.Rockové nahrávky jsou reprodukovány zněle a mohutně, u akustické hudby vychutnáte různorodost barev hudebních nástrojů s množstvím dozvuků v prostoru.
Vhodná je jako hlavní reprosoustava pro "Domácí kino" do středních prostor ( cca 20-25 m2 ) .
Náročnost na akustiku poslechové místnosti : malá až střední

 
 
 
Technická data  
 
Maximální hudební výkon 120 W
Frekv.rozsah 30 Hz - 23 kHz (+/-3dB)
Citlivost 1W @ 1m - 88 dB
Impedance 6 Ohm
Dělící kmitočet 3 kHz
Reproduktory 1 x 188mm basový, 1 x 1" výškový AUDAX
Systém dvoupásmový basreflexový
Terminál BI-WIRE /GOLD
Tloušťka ozvučnice 30 mm MDF
Rozměry V 920 x Š 220 x H 312 mm
Váha kg
Barva černá, třešeň, buk, olše, bříza
 
 
 
Z tisku ..  
  STEREO - VIDEO (CZ)      
 
 
  Ostatní přílohy  
 

   

 hifi & high-end studio MeLiSSA