UP*16.09.2007

 AUTHENTIC VOICE - Český výrobce reprosoustav

>> Home >> Authentic Voice-sortiment >> série Magic #2 >>  Magic 224SE <<
Authentic Voice - Magic 224 SE
   
 

Authentic Voice - Magic 224SE - sloupová reprosostava.

 
         
 
 
Další obrázky  
 

 

 

 
 
Popis produktu  
 

Magic 224 SE
Reproduktorová soustava Magic 224 SE je koncipována jako třípásmový sloupový basreflexový systém s dvěma basovými reproduktory o průměru 188 mm tuzemské výroby, středotónovým high-end reproduktorem SEAS s fázovým nádstavcem a nyní novou výškovou 1" kalotou z měkkého textilu s neodymovým magnetem od fy Audax .
Lakovaná ozvučnice se sametově lesklým povrchem je vsazena do korpusu se strukturou dřeva v různých barevných provedeních.Vrchní plochu reproskříně doplňuje barevně tónovaná deska zhotovená z pravého minerálního skla, která podtrhuje technický, ale zároveň elegantní vzhled. Vstupní terminál z masivního pozlaceného kovu umožňuje připojení Bi - Wiring a Bi-AMPLING.
Konstrukce : Korpus skříně je vyroben z 18 mm dřevovláknitých desek. Zadní díl je vyztužen podélnou výztuhou a boční stěny jsou navzájem spojeny rámovou vzpěrou, která prochází 3/4 reproskříně.V místě spojů příček a výztuh dosahuje síla materiálu 36 mm. Přední ozvučnice je vyrobena z materiálu MDF s vysokou hustotou o síle 30 mm se kterou je pevně spojena pracovní ozvučnice ( rovněž z materiálu MDF ) pro středotónový reproduktor.
Dvojité dno o celkové síle 36 mm je zespodu opatřeno kovovými vložkami pro našroubování protirezonančních hrotů.
Všechny vnitřní rohy korpusu jsou vymazány silikonovým těsněním pro zamezení úniku tlaku.
Diskrétní elektrická výhybka je osazena vzduchovými tlumivkami, polyesterovými a polypropylénovými kondenzátory, jenž jsou před montáží individuálně testovány a párovány. Basreflexový vývod je vyveden na zadní stěně skříně, a proto můžete vhodným umístěním v poslechové místnosti, lépe optimalizovat intenzitu nejnižších basů v konkrétním interiéru přesně podle vašich představ.
Zvuk : Reprosoustava s analytickým, kompaktním a plastickým zvukovým obrazem.
Vyrovnaná a rozšířená kmitočtová charakteristika odhalí v nahrávce vše, co jste dosud ve vaší hudební sbírce neslyšeli.Kultivované neagresivní výšky,přirozené středy a mocné basy, to jsou hlavní atributy těchto reprosoustav.
Velmi nízké zkreslení i ve vyšších poslechových hladinách vám umožní vychutnat si všechny hudební zážitky, které jste doposud znali pouze z živého vystoupení. Pokud si chcete dopřát čistý a nezkreslený zvuk vnímaný i tělem, pak je Magic 224 SE tím pravým, co vám takový zážitek zprostředkuje ...
Velmi vhodná jako hlavní reprosoustava pro "Domácí kino" i do větších interiérů ( cca 30- 50 m2 ) .
Náročnost na akustiku poslechové místnosti : střední až vyšší

 
 
 
Technická data  
 
Maximální hudební výkon 160 W
Frekv.rozsah 27 Hz - 23 kHz (+/-3dB)
Citlivost 1W @ 1m - 88,5 dB
Impedance 8 Ohm
Dělící kmitočet 3,3 kHz
Reproduktory 2 x 188mm basový, 1 x 140 mm středový SEAS, 1 x 1" výškový AUDAX
Systém třípásmový sloupový basreflexový
Terminál BI-WIRE /GOLD
Tloušťka ozvučnice 30 mm MDF
Rozměry V 1120 x Š 220 x H 312 mm
Váha kg
Barva černá, třešeň, buk, olše, bříza
 
 
 
Z tisku ..  
         
 
 
  Ostatní přílohy  
 

   

 hifi & high-end studio MeLiSSA