UP*16.09.2007

 AUTHENTIC VOICE - Český výrobce reprosoustav

>> Home >> Authentic Voice-sortiment >> série Magic #6 >>  Magic 620 <<
Authentic Voice - Magic 620
   
 

Authentic Voice - Magic 620 - High -End regálová reprosostava.

 
       
 
 
Další obrázky  
 

 

 

 
 
Popis produktu  
 

Magic 620
Reproduktorová soustava Magic 620 je koncipována jako dvoupásmový basreflexový systém s basovým reproduktorem o průměru 173 mm Audax Fiberglass a výškovou 1" kalotou z měkkého textilu s neodymovým magnetem rovněž od fy Audax . Lakovaná ozvučnice se sametově lesklým povrchem je vsazena do korpusu se strukturou dřeva v různých barevných provedeních.Vrchní plochu reproskříně doplňuje barevně tónovaná deska zhotovená z pravého minerálního skla, která podtrhuje technický a zároveň elegantní vzhled. Vstupní terminál z masivního pozlaceného kovu umožňuje připojení Bi - Wiring a Bi-AMPLING.
Konstrukce :
Korpus skříně je vyroben z 18 mm dřevovláknitých desek. Přední ozvučnici tvoří materiál MDF s vysokou hustotou o síle 30 mm. Boční stěny jsou uvnitř opatřeny podélnými výztuhami, které účinně omezují vibrace a rezonance vyvolané kompresí vzduchu.Všechny vnitřní rohy korpusu jsou vymazány silikonovým těsněním pro zamezení úniku tlaku.
Elektrická výhybka je osazena vzduchovými tlumivkami, polyesterovými a polypropylénovými kondenzátory, jenž jsou před montáží individuálně testovány a párovány. Basreflexový vývod je vyveden na zadní stěně skříně, a proto můžete vhodným umístěním v poslechové místnosti, lépe optimalizovat intenzitu nejnižších basů v konkrétním interiéru přesně podle vašich představ.
Zvuk :
Tento zvukově špičkový regálový monitor disponuje čistými a neagresivními výškami, nezabarvenými středy a i přes jeho kompaktní rozměry hlubokými basy. Reprodukce vzdušné a věrné prostorovosti vám v nahrávkách umožní vychutnání nuancí a jemných dozvuků zasazených do prostoru.Schopnost "zmizení" ocení převážně posluchači Jazzové a Vážné hudby. Jemné a "kulaté" podání středů, díky tkané membráně ze skelných vláken, dovoluje použití i v akusticky méně vhodných podmínkách moderních interiérů s delší dobou dozvuku.Vhodná je jako hlavní soustava HiFi řetězce do menších poslechových prostor ( cca 15-20 m2 ) ,ale i jako špičkový zadní monitor sestavy Dolby Digital i ve větších interiérech. Pro svoje zvukově vyrovnané vlastnosti a transparentní přednes, může najít využití i při tvorbě hudby např. jako kontrolní monitor.
Receiver v DD nastavujeme na " FRONT (MAIN) LARGE, REAR LARGE ".
Náročnost na akustiku poslechové místnosti : malá až střední

 
 
 
Technická data  
 
Maximální hudební výkon 120 W
Frekv.rozsah 40 Hz - 23 kHz (+/-3dB)
Citlivost 1W @ 1m - 88 dB
Impedance 8 Ohm
Dělící kmitočet 3,3 kHz
Reproduktory 1 x 173mm AUDAX, 1" výškový AUDAX
Systém dvoupásmový basreflexový
Terminál BI-WIRE /GOLD
Tloušťka ozvučnice 30 mm MDF
Rozměry V 353 x Š 220 x H 312 mm
Váha kg
Barva černá, třešeň, buk, olše, bříza
 
 
 
Z tisku ..  
  AUDIO (CZ)      
 
 
  Ostatní přílohy  
 

   

 hifi & high-end studio MeLiSSA