UP*16.09.2007

 AUTHENTIC VOICE - Český výrobce reprosoustav

>> Home >> Authentic Voice-sortiment >> série Magic #6 >>  Magic 622 <<
Authentic Voice - Magic 622
   
 

Authentic Voice - Magic 622 - High -End sloupová reprosostava.

 
         
 
 
Další obrázky  
 

 

 

 

 
 
Popis produktu  
 

Magic 622
Reproduktorová soustava Magic 622 je koncipována jako dvouapůlpásmový sloupový basreflexový systém s dvěma basovými reproduktory o průměru 173 mm Audax Fiberglass a výškovou 1" kalotou z měkkého textilu s neodymovým magnetem rovněž od fy Audax . Lakovaná ozvučnice se sametově lesklým povrchem je vsazena do korpusu se strukturou dřeva v různých barevných provedeních.Vrchní plochu reproskříně doplňuje barevně tónovaná deska zhotovená z pravého minerálního skla, která podtrhuje technický ale zároveň elegantní vzhled. Vstupní terminál z masivního pozlaceného kovu umožňuje připojení Bi - Wiring a Bi-AMPLING.
Konstrukce : Korpus skříně je vyroben z 18 mm dřevovláknitých desek. Zadní díl je vyztužen podélnou výztuhou a boční stěny jsou navzájem spojeny rámovou vzpěrou, která prochází 3/4 reproskříně.V místě spojů příček a výztuh dosahuje síla materiálu 36 mm. Přední ozvučnice je vyrobena z materiálu MDF s vysokou hustotou o síle 30 mm.
Dvojité dno o celkové síle 36 mm je zespodu opatřeno kovovými vložkami pro našroubování protirezonančních hrotů.
Všechny vnitřní rohy korpusu jsou vymazány silikonovým těsněním pro zamezení úniku tlaku.
Diskrétní elektrická výhybka je osazena tlumivkami se vzduchovými a feritovými jádry, polyesterovými a polypropylénovými kondenzátory, jenž jsou před montáží individuálně testovány a párovány. Impedanční vlastnosti výhybky byly optimalizovány tak, aby nepředstavovaly pro zesilovač zvýšené nároky. Basreflexový vývod je vyveden na zadní stěně skříně, a proto můžete vhodným umístěním v poslechové místnosti, lépe optimalizovat intenzitu nejnižších basů v konkrétním interiéru přesně podle vašich představ.

Zvuk : Magic 622 má proti modelu 621 posílené basové pole.Proto je jeho projev mírně razantnější a rovněž vás nadchne svým vzdušným a neutrálním podáním, pevnými basy s průzračnými výškami.
Něžné a "kulaté" podání středů, díky tkané membráně ze skelných vláken, dovoluje umístění i v akusticky méně vhodných podmínkách moderních interiérů. Příznivci akustické hudby budou překvapeni z přirozenosti podání detailů a celkové otevřenosti a barevnosti projevu. Kmitočtová vyváženost a vzdušnost jsou zárukou dlouhodobé poslouchatelnosti a neúnavnosti ve zvuku těchto reprosoustav.Magic 622 je rovněž velmi vhodný i jako hlavní reprosoustava pro "Domácí kino" do středních a větších prostor ( cca 20-35 m2 ).
Náročnost na akustiku poslechové místnosti : malá až střední

 
 
 
Technická data  
 
Maximální hudební výkon 140 W
Frekv.rozsah 29 Hz - 23 kHz (+/-3dB)
Citlivost 1W @ 1m - 89 dB
Impedance 8 Ohm
Dělící kmitočet 3,3 kHz
Reproduktory 2 x 173mm AUDAX, 1" výškový AUDAX
Systém dvouapůlpásmový sloupový basreflexový
Terminál BI-WIRE /GOLD
Tloušťka ozvučnice 30 mm MDF
Rozměry V 1020 x Š 220 x H 312 mm
Váha kg
Barva černá, třešeň, buk, olše, bříza
 
 
 
Z tisku ..  
  AUDIO (CZ ) STEREO - VIDEO (CZ)    
 
 
  Ostatní přílohy  
 

   

 hifi & high-end studio MeLiSSA