UP*16.09.2007

 AUTHENTIC VOICE - Český výrobce reprosoustav

>> Home >> Authentic Voice-sortiment >> série Magic #6 >>  Magic 624 <<
Authentic Voice - Magic 624
   
 

Authentic Voice - Magic 624 - High -End sloupová třípásmová reprosostava.

 
         
 
 
Další obrázky  
 

 

 

 

 
 
Popis produktu  
 

Magic 624
Reproduktorová soustava Magic 624 je koncipována jako třípásmový sloupový basreflexový systém s dvěma basovými reproduktory o průměru 173 mm, středotónovým reproduktorem s průměrem 143 mm Audax Fiberglass, a výškovou 1" kalotou z měkkého textilu s neodymovým magnetem rovněž od fy Audax .
Lakovaná ozvučnice se sametově lesklým povrchem je vsazena do korpusu se strukturou dřeva v různých barevných provedeních.Vrchní plochu reproskříně doplňuje barevně tónovaná deska zhotovená z pravého minerálního skla, která podtrhuje technický ale zároveň elegantní vzhled. Vstupní terminál z masivního pozlaceného kovu umožňuje připojení Bi - Wiring a Bi-AMPLING.
Konstrukce : Korpus skříně je vyroben z 18 mm dřevovláknitých desek. Zadní díl je vyztužen podélnou výztuhou a boční stěny jsou navzájem spojeny rámovou vzpěrou, která prochází 3/4 reproskříně.V místě spojů příček a výztuh dosahuje síla materiálu 36 mm. Přední ozvučnice je vyrobena z materiálu MDF s vysokou hustotou o síle 30 mm se kterou je pevně spojena pracovní ozvučnice ( rovněž z materiálu MDF ) pro středotónový reproduktor.
Dvojité dno o celkové síle 36 mm je zespodu opatřeno kovovými vložkami pro našroubování protirezonančních hrotů.
Všechny vnitřní rohy korpusu jsou vymazány silikonovým těsněním pro zamezení úniku tlaku.
Diskrétní elektrická výhybka je osazena vzduchovými tlumivkami, polyesterovými a polypropylénovými kondenzátory, jenž jsou před montáží individuálně testovány a párovány. Basreflexový vývod je vyveden na zadní stěně skříně, a proto můžete vhodným umístěním v poslechové místnosti, lépe optimalizovat intenzitu nejnižších basů v konkrétním interiéru přesně podle vašich představ.
Zvuk : Magic 624 nabízí velmi detailní prostorný a vzdušný přednes pro vyzrálé posluchače. Reprodukce působí homogeně a otevřeně s vynikající rozlišovací schopností.Transparentní podání všech kmitočtů s velkým množstvím jemností a vzduchu kolem nástrojů, vás určitě uchvátí.Pokud uvažujete o koupi reprosoustav kolem 50.000,- Kč a vlastníte sbírku kvalitních nahrávek, neměl by model Magic 624 uniknout vaší pozornosti ....
I když je model 624 určen spíše pro audiofilskou obec, je rovněž vhodný jako hlavní reprosoustava pro "Domácí kino" i do větších interiérů ( cca 25- 40 m2 ) .
Náročnost na akustiku poslechové místnosti : střední až vyšší.

 
 
 
Technická data  
 
Maximální hudební výkon 160 W
Frekv.rozsah 29 Hz - 23 kHz (+/-3dB)
Citlivost 1W @ 1m - 88 dB
Impedance 8 Ohm
Dělící kmitočet 3,5 kHz /250 Hz
Reproduktory 2 x 173mm, 1 x 143mm fiberglass AUDAX, 1" výškový AUDAX
Systém třípásmový sloupový basreflexový
Terminál BI-WIRE /GOLD
Tloušťka ozvučnice 30 mm MDF
Rozměry V 1120 x Š 220 x H 312 mm
Váha kg
Barva černá, třešeň, buk, olše, bříza
 
 
 
Z tisku ..  
  AUDIO ( CZ )      
 
 
  Ostatní přílohy  
 

   

 hifi & high-end studio MeLiSSA