UP*16.09.2007

 HEGEL - Norský high end

>> Home >> HEGEL - sortiment <<
HEGEL - high end CD přehrávače
CDP 2A
 
 
 

HEGEL CDP 2A - CD přehrávač
Tento mimořádný CD přehrávač je postaven na technologii modelu HEGEL CDP 4A. Je použita stejná zdrojová část a řídící procesor jako u CD P4A. Byl použit zcela symetrický Multilevel 24bit / 192 kHz DA převodník se synchronním upsamplingem.
Díky této technologii bylo dosaženo velmi kultivovaného neagresivního zvuku a jemného rozlišení vysokých tónů ..

 CDP 4A
 
 
 
HEGEL CDP 4A - CD přehrávač
CDP 4A high end referenční CD přehrávač s 24bit / 352kHz multilevel DAC se synchronním upsamplingem HEGEL SuperClock jitter. Úroveň jitteru nižší jak 10ps !
Analogový výstup symetrický XLR a nesymetrický RCA.
Vestavěný lineární fázový filtr pro dokonale vzdušný přednes.
Referenční zvuk CD formátu.
 

HEGEL - high end integrované zesilovače
H 1
 
 
 

HEGEL H1 - integrovaný zesilovač
H1 mk4 Integrovaný zesilovač 2 x 200W / 4Ohm. Nový H1 má digitálně řízený potenciometr hlasitosti a nový lineární zesilující stupeň.Tato technologie pochází z modelu P2A a přináší lepší zaostření hudebních nástrojů s hladkým průběhem středů a výšek ..

 H 200
 
 
 
HEGEL H200 - integrovaný zesilovač
Nový extrémně silný High End Integrovaný zesilovač HEGEL H200 s výkonem 2 x 350W / 4 hm. Jeho Dual mono symetrická koncepce se odrazila na rozlišené dynamice. Precizní elektronická regulace hlasitosti a s absolutním souběhem kanálů. Dále je vybaven vysokoúrovňovým vstupem ( HI Input ) pro propojení výstupu PRE OUT z vašeho Receiveru s dekodéry Doby Digital ! Zvuk lze jednoznačně charakterizovat jako jemný kultivovaný bez náznaku zkreslení.
 

HEGEL - high end předzesilovače
P 2A
 
 
 

HEGEL P 2A - předzesilovač
High End symetrický předzesilovač P2AmkII je vybaven novým digitálně řízeným potenciometrem hlasitosti s jemným nastavením nízkých úrovní. HEGEL P2A je symetricky sestaven a umožňuje také XLR vstup i XLR výstup. Použitím pouze těch nejjakostnějších součástek od Burr Brown a předimenzovaného sofistikovaného zdroje je zárukou bezztrátového přenosu celého slyšitelného pásma. Doporučujeme použít jako řídící předzesilovač ke všem koncovým stupňům HEGEL.

 P 4A
 
 
 
HEGEL P4A - předzesilovač
P4A High End Referenční symetrický předzesilovač  je vybaven novým digitálně řízeným potenciometrem hlasitosti s jemným nastavením nízkých úrovní. HEGEL P4A je symetricky sestaven a umožňuje také XLR vstup i XLR výstup. Použitím pouze těch nejjakostnějších součástek od Burr Brown a předimenzovaného sofistikovaného zdroje je zárukou bezztrátového přenosu celého slyšitelného pásma. Doporučujeme použít jako řídící předzesilovač ke všem koncovým stupňům HEGEL.
 

HEGEL - high end koncové zesilovače
H 2A
 
 
 

HEGEL H 2A - - koncový zesilovač
H2A High End symetrický koncový zesilovač 2 x 160W / 8Ohm, 2 x 400W / 2 Ohm. Každý kanál má oddělené napájecí napětí  pro vyšší dynamický rozsah s lepší lokalizací jednotlivých nástrojů a hladký průběh vysokých kmitočtů. Vysoký činitel tlumení se výborně projevuje na kontrole nejnižších kmitočtů i u složitějších reprosoustav.

 H 4A
 
 
 
HEGEL H 4A - koncový zesilovač
H4A High End symetrický koncový zesilovač 2 x 300W / 8Ohm, 2 x 1000W / 2 Ohm. Každý kanál má oddělené napájecí napětí  pro vyšší dynamický rozsah s lepší lokalizací jednotlivých nástrojů se širokým poslechovým polem. Vysoký činitel tlumení se výborně projevuje na kontrole nejnižších kmitočtů i u složitějších reprosoustav.
 

HEGEL - high end přislušenství
RC A2
 
 
 

HEGEL RC A2 - dálkové ovládání
Kovové univerzální dálkové ovládání s minimem knoflíků a intuitivním ovládáním. Je vyrobeno z 17mm hliníkové slitiny a ovládá všechny typy komponentů HEGEL.

   

 

 hifi & high-end studio MeLiSSA:.