UP*21.09.2007

 VINCENT - HIFI & HIGH END komponenty

>> Home >> Vincent - sortiment <<
VINCENT menu
INTEGROVANÉ ZESILOVAČE
SV 234
 
 
Zesilovače Vincent si získaly celosvětové uznání odborné i audiofilské veřejnosti. Jejich živý a transparentní přednes uspokojí i nejnáročnější posluchače. Výrobní program zahrnuje vedle třídy "A" i hybridní koncepce pro milovníky analogového zvukového podání.
STEREO RECEIVERY
 
 
 
Stereofonní receiver se zvukem kvalitního zesilovače.
 

 CD PŘEHRÁVAČE
 
 
 
Jak jistě víte,kvalitní zdroj signálu se nedá ničím v audiořetězci nahradit. Proto Vincent věnuje svým CD přehrávačům mimořádnou pozornost.Symetrická konstrukce s konektory XLR, výstupní elektronky a systém 24bit/96kHz je zárukou živého ale zároveň analogového podání, které mnohdy svoji kvalitou převyšuje formát CD ...
 DVD PŘEHRÁVAČE
 
 
 
Celokovové provedení skříňky včetně předního panelu společně s důsledným odstíněním digitální a analogové části bylo dosaženo zvukové kvality srovnatelné s CD přehrávačem. Vzdušný přednes ve stereofonním režimu Vás zajisté překvapí.
 

 AV ZESILOVAČE
 
 
 
HiFi komponenty Domácího Kina splňují nejen vysoké audiofilské nároky na kvalitu stereofonního zvuku,
ale přirozeně byla věnována vysoká pozornost kvalitě obrazu. Oceníte jednoduché přímé ovládání.
Zvuku jako v opravdovém Kině dosáhnete s těmito produkty, jak v malém obýváku tak i ve vaší velké promítací místnosti.
 PŘEDZESILOVAČE
SA 93 plus
 
 
Váš předzesilovač může značně ovlivnit celkový charakter zvuku audiosestavy. Puritánský přístup v konstrukci, nejjakostnější součástky, koncepce ve třídě "A" nebo použití elektronek, to vše určuje horizont prostorovosti a podání detailů. Všechny modely podporují zapojení Bi-AMP.
 

 KONCOVÉ ZESILOVAČE
 
 
 
Vysoký výkon, silné zdroje a počet jakostních koncových tranzistorů má přímý vliv na dynamiku a kontrolu basů, rychlost a expresivitu projevu. Ve všech těchto aspektech je Vincent jen těžko překonatelný, což deklarují výsledky z odborných zahraničních testů. 
 AM/FM TUNERY
 
 
 
Luxusní celokovové provedení včetně dálkových ovladačů a vysoký komfort obsluhy doplní váš audiosystém, díky převážně hybridní koncepci, o něžný a kultivovaný zvuk.
 

 REPROSOUSTAVY a SUBWOOFERY
  SB 316
 
 
Pouze sladěním všech komponentů můžeme docílit extrémně vyrovnaného zvukového obrazu.
Pro reproskříně Vincent jsou použity pouze nejkvalitnější přírodní dýhy v kombinací s velmi kvalitními laky a to včetně klavírlaku ve vysokém lesku.
 KABELY
 
 
 
Využijte vývojového potenciálu fy Vincent a propojte své přístroje těmito špičkovými kabely. Zachováte tím přirozenou transparenci, neutralitu a detailnost v celé šíři přenášeného pásma. Všechny kabely jsou opatřeny pozlacenými konektory včetně XLR a dodávány v luxusním dřeveném boxu.
 

 STOJANY
 
 
 
Silné a stabilní s použitím výběrových přírodních materiálů - to jsou stojany a racky od Vincenta.
S nimi bude mít každý váš komponent své důstojné místo !
   

 

 hifi & high-end studio MeLiSSA